O nas

Witaj w firmie McBUD

Mamy nadzieję, że odnajdziecie Państwo wszystko czego szukacie, a także dostarczymy Państwu swoimi produktami wiele radości i satysfakcji. Cieszymy się, że jesteście z nami.

Kim jesteśmy

Jesteśmy sklepem remontowo-budowlanym oferującym szeroką gamę narzędzi ręcznych oraz materiałów niezbędnych do prac remontowych i ogólnobudowlanych. Na naszych półkach znajdą Państwo produkty renomowanych polskich producentów jak Blue Dolphin, Greinplast, Koelner czy dystrybutorów jak Dedra. Świadczymy także usługi „pod klucz”.

Nasza misja

Doradzamy, sprzedajemy i dowozimy towar zarówno firmom jak i osobom prywatnym, dostarczając przy tym radość z kreowania nowego otoczenia w którym żyjemy.

Co robimy

Proszę nas zapytać czego nie robimy 🙂

Nasza historia

W tym miejscu sklep z farbami i artykułami romontowo-budowlanymi był od zawsze czyli od wczesnych lat 90:) Po wielu zmianach wystroju wnętrza i właścicieli w obecnym stanie istniej od 2017 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i wykończeniowej pozwala nam na kompleksowe doradztwo w każdej sytuacji.

Nasz 6-stopniowy proces realizacji "pod klucz"

01

Umówienie wizyty

Przy pierwszym kontakcie jesteśmy w stanie udzielić podstawowych informacji, a także w przypadku zainteresowania umówić spotkanie.

02

Wizja lokalna

Zapoznanie się z przedmiotem realizacji, weryfikacja stanu budynku i pomieszczeń, dokonanie niezbędnych pomiarów do wykonania kalkulacji.

03

Przygotowanie oferty

Najczęściej trwa to kilka dni roboczych lub uzgadniane jest indywidualne. Przygotowujemy wycenę i propozycję rozwiązań lub nawet wizualizację.

04

Akceptacja oferty

Po akceptacji oferty podpisywana jest umowa na wykonanie usługi wraz z wykazem użytych materiałów, terminów, kwotą zaliczki oraz innych warunków.

05

Realizacja zlecenia

W ramach określonych umownie terminach nasza załoga remontowo-budowlana dokonuje realizacji zlecenia w Państwa obiekcie/lokalu/pomieszczeniu.

06

Zakończenie umowy

Po zakończeniu prac, zleceniodawca weryfikuje ich zgodność z umową, a także podpisuje protokół odbioru.

Najczęstsze pytania klientów

Na terenie Warszawy oraz okolic dowóz materiałów jest bezpłatny. Powyżej 350 netto do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

W sklepie stacjonarnym można kupować zarówno ilości detaliczne jak i hurtowe. W przypadku dowozu materiałów minimalna kwota zamówienia to 350 zł.

Nasz sklep stacjonarny do dyspozycji klientów dysponuje powierzchnią 200 m2. Oferujemy łącznie ponad 5000 produktów.

Oczywiście wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom i jeśli nie mamy czegoś aktualnie w naszym asortymencie to jesteśmy w stanie zorganizować produkty większości producentów dostępnych na rynku.

Na każdy zakupiony produkt udzielana jest gwarancja producenta. W większości przypadków jest to 24 miesiące, natomiast w przypadku farb wybranych producentów może to być 3,4 lub nawet 5 letnia gwarancja. Szczegóły u obsługi sklepu.

Zwrotowi nie podlegają żadne produkty z mieszalnika mieszane na życzenie klienta. Cały pozostały asortyment przyjmujemy za okazaniem dokumentu zakupu.

Na każdy zakupiony produkt udzielana jest gwarancja producenta. W większości przypadków jest to 24 miesiące, natomiast w przypadku farb wybranych producentów może to być 3,4 lub nawet 5 letnia gwarancja. Szczegóły u obsługi sklepu.

Rodzajów farb
paint
Zadowolonych klientów
heart-icon.png
K+
Produktów w sklepie
cart.png
Realizacji pod klucz
klucz_icon1

Chciałbyś umówić się na realizację remontu pod klucz?

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę naszego fachowca. W razie potrzebny opracujemy także projekt techniczny, sporządzimy kosztorys i dopracujemy optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb.